Wspaniała popularność Hublot Big Bang

Łącząc jakość i styl doskonale, Hublot Big Bang to zegarek niepodobny do żadnego innego. Zaprojektowany z myślą o komforcie i luksusie zegarek elegancko uzupełnia każdy strój o oszałamiającym wyglądzie. repliki zegarków
Dbałość o szczegóły jest ważna dla skutecznego porównywania prawdziwego i fałszywego Big Bang Hublot. Porównując prawdziwą i fałszywą wersję zegarka, wskazówki minut i godzin są jedną z funkcji, na które należy zwrócić większą uwagę.
Oprócz wielkości krawędzi wskaźników, do porównania można również użyć wyglądu dłoni. Ręce autentycznego Big Bang Hublot mają końcówkę o wyglądzie 3D. Ta funkcja nie jest widoczna w fałszywej wersji zegarka.
Wyświetlanie daty jest niesamowitą cechą Hublot Big Bang. Jest to także kolejna cecha zegarka, której można użyć do odróżnienia repliki zegarków od prawdziwej. Na prawdziwym zegarku wyświetlanie daty ma zwykle lekką krzywą w lewo. Jednak na wyświetlaczu daty prawie nie ma krzywej. Przy rzadkiej szansie, że Hublot Big Bang jest zwykle zakrzywiony na zewnątrz zamiast do wewnątrz, jak w prawdziwych zegarkach.
Kolejnym szczegółem wyświetlania daty, którego można użyć do odróżnienia fałszywego od prawdziwego zegarka, jest rozmiar i położenie numeru. Powinien być nie tylko wyśrodkowany, ale także proporcjonalny do innych napisów na tarczy. Nie dotyczy to fałszywego Big Bang Hublot.
Szczególny kształt litery H na śrubach zegarków Hublot to charakterystyczny wygląd każdego zegarka szwajcarskiej marki. To sprawia, że ​​ważnym czynnikiem jest porównanie autentyczności z podróbką. Śruby oryginalnego Hublota są schludne, a kształt litery H jest widoczny. Jednak w zegarku kształt H jest prawie niewidoczny. Niektóre z nich w ogóle nie mają kształtu.
Markowe detale zegarka są świetną funkcją do porównania. Zapięcie zegarka ma logo Hublot. Wszystkie oryginalne zegarki Hublot mają wygrawerowane logo na zapięciu. Można to poczuć, przesuwając po niej palcami. Jednak w przypadku popularnego zegarka logo jest drukowane lub wytrawione. Jakość materiałów użytych do wykonania Hublota była również inna. Oryginalny zegarek wykonany jest z solidnych i ciężkich materiałów, a imitacja jest bardzo lekka i łatwa do zarysowania.

Ten wpis został opublikowany w kategorii zegarków. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.