Nowy butik Aspen firmy Hublot otwiera się w duchu Big Bang Rocky Mountain Edycja limitowana

Minęła już dziewiąta, zostałem zapakowany w Srebrną Królową, elegancką czarną gondolę i wleciałem na górę Aspen do „białego pokoju”. W środku jest pół tuzina innych osób, które z niecierpliwością oczekują pierwszych utworów na świeżo opadłym śniegu zeszłej nocy, co stanowi marzycielski kontrast z ostrym, błękitnym niebem następnego jasnego poranka w Kolorado. Narciarze nazywają ten piękny dzień „bluebird” i jest prawdopodobnie najlepszy, z wyjątkiem głębokiej klatki piersiowej z dmuchawą wczesnowiosenną.
Minął ponad rok, odkąd Hublot został oficjalnym sędzią mierzącym czas w Aspen Snowmass. Aspen Snowfield to jedno z najdłużej działających i najbardziej prestiżowych miejsc narciarskich w Ameryce Północnej. Ale w tym roku Hublot repliki zegarków poszedł o krok dalej dzięki historycznej górze, która swoje korzenie w połowie wieku nawiązuje do legendarnej 10. Dywizji Górskiej Armii, otwierając swój pierwszy sezonowy butik monobrandowy w centrum kurortu. Ten ruch jest wyjątkowy, biorąc pod uwagę, że tego typu powierzchnie handlowe to zazwyczaj centra miejskie w Stanach Zjednoczonych na wybrzeżu, ale Aspen to prawdziwie międzynarodowe miejsce na narty, w przeciwieństwie do Courchevel 1850 w Alpach Francuskich lub Zermatt w Szwajcarii (oba stały skarb górski butik Hublot) i niektóre działania szwajcarskiej marki zegarków w rześkim, wysokogórskim powietrzu są odpowiednie. Podkreślając to otwarcie, Hublot wprowadził również 25-częściowy zegarek Spirit of Big Bang, aby zobaczyć pomoc złotego medalisty olimpijskiego i mistrza świata w wyścigach narciarskich Bode Millera, który utrzymywał swój dom na stromych stokach jako przyjaciele marki przez ostatnią dekadę .
Używając standardowego tytanu Spirit of Big Bang jako planów, edycja Rockies jest osadzona w jasnej białej ceramicznej obudowie kontrastującej z niebieskimi sub-tarczami i niebieskim zintegrowanym gumowym paskiem do zegarków, co daje zimowy charakter, mimo że jest wesoły – czysty niebieski ptak dzień w górach, ostry kontrast między śniegiem a niebem. Zwykle białe ceramiczne zegarki wydają się zbyt gładkie lub błyszczące, z „płaską” estetyką, co nie czyni z nich luksusowego luksusu. Ale ten jest inny – jeśli nie znasz Ducha Wielkiego Wybuchu w kształcie tonneau, jest to jedna z charakterystycznych kolekcji Hublota; Niewątpliwie odważny i wyprostowany z ciekawymi liniami, fasetami i kontrastowymi śrutowanymi i polerowanymi wykończeniami. Na szczęście wszystkie te zmiany tekstury niszczą powierzchnię zegarka, nadając mu niezwykle dynamiczną i „chłodną” obecność na nadgarstku.repliki zegarków
Co więcej, nowa wersja Rockies ma tylko 42 mm średnicy, dzięki czemu doskonale nadaje się do noszenia na nadgarstku we wszystkich rozmiarach, choć oczywiście nie dla wszystkich (choć nie o to chodzi). Na gigantycznym nadgarstku biegacza narciarskiego Bode Millera rozkloszowany pasek jest całkowicie na nadgarstku z zapięciem przymocowanym do maksymalnego przedłużenia. Ale na nadgarstku mojego chudego 6,5-calowego rowerowca, z wystającymi naszywkami na ramionach i niewielkimi szczelinami w skórze po obu stronach, pudełko było tam, gdzie powinno być. Myślę, że dzięki temu skórzany pasek Hublota będzie wygodniejszy. Podobnie jak większość innych zegarków Spirit of Big Bang, cały pakiet jest wysoce techniczny, a jednocześnie sportowy i zabawny, a nawet nieco wyzywający, z wyrazem kontrkultury, przyjaznym szturchnięciem w tradycyjnym ośrodku narciarskim i ciekawością szwajcarskiego zegarka „Powinien być.”
To właśnie ten duch definiuje Millera w karierze legendy wyścigów narciarskich, obsesję na punkcie procesu, szczegółów i precyzji pomiaru czasu – uważa, że ​​jego wczesne zainteresowanie oglądaniem kalkulatora Casio wykorzystuje czas biegania w dół góry i jedyny sposób na wyrażenie silnego zrozumienie przesłuchania, a ostatecznie stać się najlepszym w swojej dziedzinie, do szkolenia i zawodów, aby określić swoich rówieśników i konkurentów. Co ciekawe, wprowadzenie Millera do Hublot stało się również przypadkiem, już na początku XX wieku jego główny sponsor imprezy narciarskiej, Kjus (wymawiane „buty”), był także szwajcarską marką odzieżową. Szybko zaczął to robić z ówczesnym CEO Hublota, Jean-Claude Biver, który lubił podobne lekceważenie tradycji, a reszta to mniej więcej historia.
Podobnie jak pozostałe chronografy Ducha Wielkiego Wybuchu, ta referencja jest wyposażona w kaliber HUB4700, automatyczny mechanizm synchronizacji wysokiej częstotliwości (5 Hz) produkowany przez Hublot, który jest głównym produktem marki i stosowany w większej liczbie swoich pierwszych produktów. W szczególności, chociaż Miller nie grał roli w osikowej wersji projektu, miał swój własny charakterystyczny model: czarna ceramiczna współpraca Big Bang w 2011 roku, część korzyści z przychodu z Miller’s Turtle Ridge Foundation, organizacji non-profit, która wspiera programy sportowe przystosowawcze i młodzieżowe.
Miller jest jednym z najbardziej utytułowanych narciarzy (33 puchary świata, sześć medali olimpijskich, cztery złote medale Mistrzostw Świata i sześć globusów Pucharu Świata, ale kto liczy?). Więc dzielnica palmarés zgodnie z ambasadorami głębokiego basenu Hublota, często wykorzystuje liderów sportu, kultury, sztuki i mody do stworzenia bardzo ciekawej i różnorodnej listy. Zawierają

Ten wpis został opublikowany w kategorii hublot. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.