Luksusowe zegarki nienaruszone przez COVID-19

Właściciele kalendarzy stałych w końcu mieli szansę zobaczyć swoje zegarki w akcji, ponieważ ich data jest pokazana przed 29 lutego. Tak wiele wydarzyło się w ostatnim miesiącu, gdy epidemia COVID-19 ogarnęła świat i zdenerwowała ludzi. Widzieliśmy na całym świecie odwołane lub przełożone ważne wydarzenia i wystawy. W tym miesiącu zbliżyliśmy się do wielu interesujących zegarków, w tym czystego złota G-Shock, nowej linii Undone Sport Watches i Undone batman.
W sieci zwracamy uwagę na niedokończony http://www.replikazegarkatous.com zegarek George’a Danielsa. Ten epicki zegarek, gdyby został ukończony, miałby 60-sekundowy tourbillon, remontoir d’egalite i współosiowy wychwyt. Badamy również historię zaworu helowego. Chociaż jest ściśle związany z Rolexem, niektórzy uważają, że został opracowany we współpracy z Doxą. Na koniec porozmawiajmy o Nautilusie Bardacke. Czy to hype na zegarek, czy jest tak wspaniały, jak został stworzony?
Niektóre zegarki wolno się palą. Są to zegarki, które są zaniedbywane podczas premiery i doceniane dopiero później – często gdy jest już za późno. Przykładem jest Rolex Explorer II Ref. 16570. Naprawdę zasługuje na swoją nazwę, dostarczając 40-milimetrową kopertę Oyster z komplikacją GMT i stałą 24-godzinną ramką. O dziwo, zegarek był produkowany przez ponad dwie dekady, począwszy od 1989 roku, a skończywszy na około 2011 roku. Jednak dopiero w ostatnich trzech latach ludzie w końcu zaczęli doceniać jego dyskretną elegancję i piękno. zegarki zaczęły się przyjmować.
Amortyzatory G powinny być wytrzymałe i tanie. Niektórzy mogą myśleć o nich jak o niejasno jednorazowych zegarkach, dlatego G-Shock G-D5000-9JR różni się od innych zegarków G-Shock. Jest wykonany w całości z 18-karatowego żółtego złota, w wyniku czego kosztuje fajne 70 000 dolarów. Jest to sprzeczne z kluczowymi założeniami, które sprawiają, że G-Shock to G-Shock. Ale to sprawia, że ​​jest to taki fajny zegarek – zegarek, który na zawsze przejdzie do historii G-Shock. Niedawno mieliśmy okazję otworzyć pudełko.
W zeszłym roku firma Seiko wstrząsnęła branżą zegarków mechanicznych klasy podstawowej dwiema głównymi ogłoszeniami: koniec popularnej serii SKX i wypuszczenie nowej linii zegarków sportowych Seiko 5. To wielka wiadomość, bo Seiko 5 to początek przygody wielu ludzi z zegarkami. Co więcej, Seiko ma aż 28 nowych modeli w kolorach tarczy i lunety, inne wykończenie koperty zegarka oraz paski.

Ten wpis został opublikowany w kategorii zegarek. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.