Główna różnica między Rolex Yacht-Master i Rolex Yacht-Master II

repliki zegarkówW latach 70. Explorer II został wydany po raz pierwszy, Rolex często wydawał drugą generację serii zegarków. Czasami te dwie edycje są bardzo do siebie podobne, jak Datejust i Datejust II. Czasami dwie kolekcje, takie jak Yacht-Master i Yacht-Master II, są całkowicie różnymi zegarkami. Jeśli zastanowiłeś się nad pytaniem, jakie są różnice między fałszywymi zegarkami Yacht-Master z fałszywymi rolexami, a następnie postępuj zgodnie z naszym wprowadzeniem.
Rolex zadebiutował jako pierwszy Yacht-Master w 1992 roku jako luksusowy luksusowy zegarek na rękę. Nie był to zegarek narzędziowy, taki jak Submariner czy GMT-Master, mimo że można użyć ramki do jednego meczu, ale raczej modny zegarek na morzu. Pełna bryła 18-karatowego żółtego złota z początkowego 40-milimetrowego Yacht-Master zapewnia luksusowy akcent kolekcji. W ciągu następnych dwóch lat Rolex uzupełnił kolekcję poprzez udostępnienie wersji Yacht-Master w średnich i dużych rozmiarach.
Oprócz podstawowej funkcji pokazywania czasu, Yacht-Master i Yacht-Master II różnią się znacznie funkcjonalnością. Z ruchem Rolex Cal. 3135 z 48-godzinną rezerwą mocy, tarcza mistrza jachtu zawiera godziny środkowe, minuty i sekundy zamiatania, a także okno daty o godzinie trzeciej.repliki zegarków
Wręcz przeciwnie, Yacht-Master II jest wyposażony w Calibre 4161, który jest jednym z najbardziej skomplikowanych ruchów Rolexa do tej pory. Zegarki repliki zegarków wyposażono Yacht-Master II w funkcję odliczania czasu regatowego za pomocą opatentowanej pamięci mechanicznej i synchronizacji w locie. Co więcej, ramka, zwana komendą pierścieniową, służy nie tylko do dekoracji i funkcjonalności, ale także stanowi część ruchu. Yacht-Master II ma 72 godziny rezerwy mocy.
Być może mają podobną nazwę, ale jak wykazaliśmy, Yacht-Master i Yacht-Master II to fałszywe zegarki o dużych różnicach. Pierwszy to ekstrawagancki zegarek sportowy Rolex z datą i datą, a drugi to duży, śmiały i skomplikowany zegarek Rolex zbudowany na potrzeby zawodów.
Bez względu na to, jaką wersję repliki obejrzysz, obie reprezentują zegarki na swój własny, charakterystyczny sposób.

Ten wpis został opublikowany w kategorii rolex. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.