Co powiesz na ulubione zegarki repliki Deep Dive?

Zegarki repliki Dive są zawsze najbardziej popularnym modelem wśród wszystkich zegarków narzędziowych i istnieją ogromne opcje do wyboru. Chociaż nie wszystkie zaczęły się od Rolex Submariner, która była wersją, która na pewno ustanowiła standard dla innych, i nadal jest wśród najlepiej sprzedających się i najbardziej podrabianych zegarków w dzisiejszych czasach.repliki zegarków
Słynny fałszywy breitling Superocean M2000 tworzy listę naszych ulubionych zegarków do głębokiego nurkowania
Problem wspólny dla wszystkich zegarków nurkowych z komplikacjami sterowanymi przyciskami, w tym cyfrowymi, jest podstawowym warunkiem posiadania otworów w etui, w którym pchacze mogą usiąść. To najwyraźniej tworzy słabe miejsce w projekcie, w którym może wsiąkać woda. i uszkodzić mechanizm. Dzięki zastąpieniu przycisków za pomocą przycisków magnetycznych, M2000 eliminuje problem. Obudowę można teraz wykopać z jednego stałego bloku metalu, dzięki czemu jest znacznie mocniejsza i bardziej wodoszczelna, nawet dwa kilometry w dół.
Podobnie jak w przypadku wszystkich dobrych zegarków do nurkowania, tarcza Superocean zależy od mocno kontrastującej palety kolorów, aby zachować optymalną czytelność, a czarna twarz powiększona jest o wybitne czerwone, niebieskie lub zielone pierścienie podrzędne. Istnieje również bardziej tradycyjny monochromatyczny, biały pierścień, opcja. Dla czytelności przy słabym oświetleniu, składa się z wielkich porcji Superluminova na dłoni i znaczników godzin, a twarz jest wykończona małym okienkiem daty na pozycji 4.30.
Druga to niesamowita repliki zegarków głębokiego morza Rolex Sea-Dweller. Deepsea jest jak wielki brat, który był na sterydach, który jest bardzo rozpoznawalny w języku projektowania, który dał nam Submariner i Sea-Dweller,
Ale mimo, że może mieć niewiarygodne rodzinne podobieństwo, przynajmniej jeśli zmrużysz oczy, to właśnie dzieje się w replikach Rolexa, które tak daleko odrywają od rodzeństwa.repliki zegarków
Prawie podwojenie oceny głębokości pozostałych dwóch modeli na naszej liście, zdolności Deepsea są możliwe dzięki naprawdę przełomowej inżynierii, nawet według standardów Rolexa. Tylna obudowa ma grubość 3,28 mm, wykonaną z tytanu klasy 5 i została zaprojektowana tak, aby lekko się ugiąć, aby pochłonąć niektóre niesamowite siły. Pokrycie tarczą jest kopulastym szafirowym kryształem o grubości około 5,5 mm, zdolnym wytrzymać nacisk 4,5 ton na niego.
Wszystko to składa się na zegarek, który nie tylko wykracza daleko poza luksusową replikę heuer i Breitling, ale także jest najdrobniejszy z trzech. Przy średnicy 44 mm i grubości 17,7 mm może być największym Rolexem ze wszystkich, ale jest o całe 10% mniejsze niż zegarek z jego talentami.
W tym roku doznanie w Deepsea zostało nieznacznie zaktualizowane, a szczuplejsze występy pozostawiają miejsce na szerszą bransoletkę i bardziej wyważony charakter. Otrzymał state-of-the-art Cal. 3235 już zasila w środku mieszkańca morza. Ważna przeróbka jego prekursora, Cal. 3135, ruch nowej generacji zastąpił około 90% jego komponentów i zapewnił niezrównany poziom niezawodności i dokładności.
Pomimo tego, że nie podzielają one wszechstronności, ubioru i upadku swoich przyjaciół w nurkowaniu, Deepsea jest jednym z najbardziej pomysłowych i imponujących dzieł, które powstały w firmie znanej z przesuwania granic w tworzeniu zegarków. Podobnie jak pozostałe dwa modele na naszej liście, jest to najlepszy fałszywy zegarek, który wystarczy, by przetrwać prawie wszystko.

Ten wpis został opublikowany w kategorii zegarek. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.