Co chcesz zobaczyć w zegarkach Replica w 2018 roku?

repliki zegarkówNie ma ucieczki od tego, że reedycje vintage są częścią topowego zbioru kolekcji zegarków replik, obecnie będącego „kluczowym filarem” wielu marek replik, a odgadywanie, co mają zamiar wyrwać z archiwów, jest zawsze zabawną grą. Więc Andy i ja polerowaliśmy kryształową kulkę i zrobiliśmy ukłucie w to, co zobaczymy w SIHH i Baselworld 2018.
Andy: Fałszywy Omega Flightmaster jest jednym z tych repliki zegarków zegarków, które zostały wyprodukowane przez tak krótki okres czasu (około czterech lat), że naprawdę zastanawiasz się, co się stało. To był całkiem znaczący zegarek dla Omegi, ponieważ ostatni raz opracowali specjalny ruch dla pilotów. Teraz, kiedy żyjemy w czasach, w których praktyczność nie ma większego znaczenia, Flightmaster ma powrócić i myślę, że to się stanie.
Felix: Wszystkie oczy będą w Breitlingu w 2018 roku, dzięki ich nowym major-domo, Georges Kern. Ogólny konsensus jest taki, że jest to marka z niewiarygodną historią i katalogiem, który jest gotowy na ponowne wydanie, coś, co latający B wolno wykorzystuje. Biorąc pod uwagę poprzednią formę Kern w fałszywym IWC, spodziewam się, że to wszystko się zmieni i jestem podekscytowany widząc, jak ta zmiana wygląda.repliki zegarków
Andy: W ciągu ostatnich kilku dekad widzieliśmy wiele modyfikacji na oryginale. Teraz nie mówię, że kocham faux-patynę, ale nie ma nic dziwnego, jeśli widzimy Navitimera wypuszczonego z faux-tropikalną tarczą i trochę kremowego lume – co jest oczywiste, jak marki mówią nam, że to reedycja.
Felix: Heuer Bund jest kultowym, niezwiązanym z motoryzacją Heuerem, który z pewnością ma powrócić. Oryginalnie wykonany w latach 60. i 70. został zaprojektowany z myślą o pilotach wojskowych, w szczególności niemieckich siłach powietrznych. Ma gorący wygląd wojskowy i fabułę, którą ślizgają się działy marketingu, ale moim jedynym zmartwieniem jest to, że może to odwrócić uwagę od laserowo nastawionego TAG Heuera na ich obecną kochankę, Autavię. Prawdopodobieństwo: 7/10
Andy: Universal Geneve spało już od jakiegoś czasu. Wydaje mi się, że ich ostatnie wydanie było ograniczonym Compaxem w 2008 roku. Wyobraźcie sobie, jak wspaniale byłoby zobaczyć ich na targach w 2018 roku z autentycznym i perfekcyjnie wykonanym Aero-Compax. Jest interesujący z pewną proweniencją militarną. Musi być powód, dla którego UG utrzymało otwarte drzwi do swojego biura, a także stronę internetową na żywo przez te wszystkie lata. I będą musieli znaleźć się po oburzających cenach, których pożądane są ich bardzo pożądane elementy vintage.
Felix: Wcześniej w tym roku IWC opublikowało ulepszoną wersję swojego Mark XVIII, „Tribute to Mark XI”, z tarczą i słuchawką, która jest wierna historycznemu kawałkowi wojskowemu. W przyszłym roku chciałbym, aby replika IWC zrobiła krok dalej, uruchamiając wersję tego zegarka repliki, motywowaną przez fałszywe zegarki RAAF.

Ten wpis został opublikowany w kategorii zegarek. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.