repliki patek philippe horology program nowego york zegarek

Uważam, że patek philippe zbliżył się do tego procesu w najlepszy możliwy sposób. Zegarmistrz jest dziwnym zawodzie. Potrzeba niemal przedwczesnej cierpliwości, niestrudzonego oka na szczegółowość i komfortu w codziennym wykonywaniu podobnych zadań. Ale wymaga też pewnego rodzaju inteligencji – niekoniecznie inteligencji akademickiej, ale logicznego i dokładnego umysłu. To również pomaga mieć dobrą pamięć – Twój czas na ławce będzie najbardziej przydatne podręcznik można mieć kiedykolwiek. Jednym z ważnych aspektów procesu rozmów było zrozumienie motywacji wnioskodawców.
Poprzez prowadzenie dwuletniego kursu, nazwanego programem horroru patek philippe w Nowym Jorku, skupiającego się na wyposażaniu nowych studentów w umiejętności potrzebne do obsługi i naprawy ruchu wewnętrznego, robią to trochę, aby wypełnić lukę w oczach wyszkolonych hurgerów W Ameryce Północnej. Jak odzyskała przemysł, Ameryka Północna została pozostawiona bez konieczności. Aby dowiedzieć się więcej o szkole, motywacjach jego założenia, a także o nadziei, jakie patek filippe miał na jego rozwój, rozmawiałem z larry pettinelli, prezesem agencji detektywistycznej henry (hswa), filadelfijskim filadelfijskim dystrybutorem i naprawą repliki patek Zegarki w nas Atrakcyjność tych luksusowych i skomplikowanych produktów jest uniwersalna, ale ich produkcja niewiele zlokalizowana w Europie Środkowej. repliki
Kraj był uzależniony od kilku szkół w całym kraju, wyrabiając około 40 lub 50 absolwentów rocznie, a tych, może tylko 10% zrobiłaby stopień, który wymaga filadelfii wszystkich pracowników. Marek takich jak hamilton i elgin przypada na wczesny system kolei szosowych, ale firmy te odłożyły swoje narzędzia na długo przed rozpoczęciem produkcji zegarków. Obecnie zespół serwisowy firmy patek philippe ma mniej niż 20 silnych pozycji i zajmuje się prawie 10.000 Naprawy roku. Biorąc pod uwagę surowe normy, które marka domaga się od zegarmistrzów, obciążenie pracą jest niezrównoważone. Przemysł zegarkowy stale rośnie od 1989 roku. W przeszłości ameryka miała własną reputację jako kraj zegarmistrzowski. Ten brak umiejętności oznacza, że firma patek philippe stale poszukuje nowych ekspertów, ale trudno je znaleźć.
To dlatego, że reputacja jakości patek philippe jest nieodłącznie związana z sukcesem marki. Jeden z 13 zegarmistrzów, które w ubiegłym roku uczyniły to testem testowym, tylko dwa zostały uznane za wystarczająco dobre, aby zarobić na stanowisku w firmie, niezależnie od ich rozpaczliwości na zwiększenie siły roboczej. Jak larry pettinelli potrzebuje zegarmistrzów, nic nie mogło zmusić go do ryzyka 176-rocznej historii marki. Utrwalenie tego rodzaju reputacji nie jest trudne, gdy klienci często przekazują swój produkt pod lupę. Przekazując uczniom ten rodzaj agencji, ale studenci respektują ten rodzaj zaufania i sądzę, że częściej spłaca to z ciężką pracą i lojalnością. Doskonałość jest koniecznością. Ale doskonałość nie rozwija się na drzewach (rośnie w warsztatach pod pacjentem i namiętne nauczanie mistologów mistrzów). Są pewni, że po uczenie się od swoich ekspertów, będąc częścią zespołu warsztatowego, zanurzając się w kulturze i historii marki, którą postanowią pozostać. A więc pettinelli set-about sadzenia materiału siewnego, które wzrosły do filadelfijskiego horology programu nowego jork.
Mechanika haute horlogerie nie jest taka sama jak cokolwiek innego. Ścieżka acareer w zegarmistrzu nie jest czymś bardzo często oferowanym dzieciom opuszczającym szkołę. Te dni jestem tak zakorzeniona w branży zegarmistrzowskiej, że mnie zaskoczy, gdy ludzie wyrażają zdziwienie, że procesy montażu i po sprzedaży są przeprowadzane przez prawdziwych ludzi, a nie do super dokładnych maszyn. Ale nie musisz spędzać dużo czasu na kolanach starego zegarmistrza, aby zrozumieć dlaczego. I nie chodzi o zawiłość, per se, chodzi o doświadczenie; Chodzi o wszystkie głupie małe rzeczy, które nie mają racjonalnego zmysłu; Po prostu umieścić, chodzi o czas. Patek philippe podkreślił ich zrozumienie tego faktu, inwestując w szkołę na miejscu w ich nowym centrum usług w Yorku. Zanim się o tym dowiedzieliśmy, jesteśmy na uczelniach lub prosto do świata pracy, nie mówiąc o dalszym istnieniu horologii.

Ten wpis został opublikowany w kategorii patek philippe. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.