Dziedzictwo Popularnych Dziedzictw Repliki Longines 1945

Jednym z kluczowych punktów naszego kalendarza Baselworld jest sprawdzenie, jakie repliki Longines wypuściło, a kto chłopak, czy wycofali wszystkie przystanki w 2017 czy co? Przyglądasz się Dziedzictwu 1945, dokładnie w punkcie interpretacji średniowiecznego zegarka. Na podstawie projektu z 1945 r., Zwanego Calatrava przez kolekcjonerów, ten zegarek robi wszystko poprawnie. Funnily wystarczy, że to replika zegarka, który człowiek kwiatu słońca zilustrowany jako część wodociągów repliki zegarków projekt w 2015 roku.
Skrzynka ze stali 40mm jest prosta, a nie zbyt wybredna, a płaska oprawa ma odpowiednią szerokość i smukłą, ale funkcjonalną koronę. Średniopomarańczowy pasek z pojedynczą linią wzmacniającej szwy w kontrastowym gładkim kroju idealnie prostuje między sukienką i dorywczo. repliki zegarków rolex-078582_03
Prawdziwą rzeczą jest tarcza. Dla takiego minimalnego układu, Longines zapakował go pełen sexy szczegółów. Po pierwsze, jest efekt rocznika aksamitnego z wypukłym pokrętłem miedzianych tonów, a następnie wybrano znaczniki godzin na tonerach i wydrukowane cyfry arabskie w połowie wieku, a wszystko to kontrastuje z długimi, eleganckimi dłońmi w niebieskiej stali. Mały subdial sekundy ma koncentryczne kołowe wykończenie, aby zachować interesujące rzeczy.
Och, a zakrzywiony tekst „Automatyczny” to piękny urok. Jeśli jednak byłem szczególnie krytyczny, chciałbym, aby sekundy trochę niższe na tarczy. Oryginalność z 1945 r. Była zasilana ręcznie zwiniętym 12,68 Z, ale w tym remake’u Longines udzielił koncesji na nowoczesność z włączeniem automatycznego L609.3.
Nie ma wątpliwości, że jeden lub dwa z tych elementów sprawi, że dziedzictwo Longines 1945 jest ważnym wydarzeniem, ale wszystkie z nich razem stały się prawdziwym zwycięzcą. Najlepszą rzeczą jest brak okna daty.

Ten wpis został opublikowany w kategorii zegarków. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.