Najnowszy nowo wydany replik rolex oyster perpetual ii explorer zegarki

Z nowym oyster perpetual explorer ii zegarków, rolex stworzył swoją tradycję ponownie. Oszczędzając ikonowe wzornictwo swojego poprzednika, najwyższej jakości zegarki, które obchodzą 46 urodziny oryginalnego explorer ii, od 1971 roku, najnowsze marki oparte na najnowszej technologii. Przy pomocy wytrzymałego mechanizmu, większego przypadku i większej czytelności, otworzył nowy świat możliwości dla profesjonalnych odkrywców, nawet w najbardziej wymaganych sytuacjach.repliki zegarków
Zaprojektowany jako niezawodne narzędzie dla profesjonalnych jaskini i polarnych odkrywców, pierwszy eksplorator II został zaprezentowany w 1971 r. Po wielkim sukcesie zegarków odkrywkowych z 1954 r. Nowy produkt odpowiadał na konkretne potrzeby profesjonalistów, którzy potrzebowali czasu Urządzenie odróżniające od pm. Kłopot został usunięty z dodaniem 24-godzinnej dłoni, która zapewniła funkcję gmt.
Nawet najnowsza odmiana jest następcą odkrywcy ii, który był częścią kolekcji repliki rolex z 1989 r., Sprawia, że estetyczny powrót do jego pochodzenia, zachowując wysoce czytelny pokrętło, całą pomarańczową 24-godzinną rękę I nieruchome ramię.
Jednak, co sprawia, że różnica tutaj jest jego technologia. Nowy rolex oyster perpetual explorer ii zegarek wyposażony jest w innowacyjny kalibru 3187, samonastawny ruch, wykonany w całości. Ten automatyczny mechanizm, który porusza się z częstotliwością 28’800 vph i posiada 48 godzin rezerwy mocy, zawiera nowatorską technologię marki – amortyzatory paraflexowe i nieagnetyczne strugi parachromowe zapewniające doskonałą niezawodność i wysoką odporność na wstrząsy mechaniczne. „Godzina” skoku jest ustawiana niezależnie, zapewniając funkcję gmt (druga strefa czasowa) we współpracy z 24-godzinną ręką i ramką mocującą.
Co więcej, Rolex repliki zegarków wykorzystano górną twardą 904l stali do rzemiosła wyjątkowy trudne przypadku, które mogłyby stać się różnego rodzaju ekstremalnych sytuacji. Ten stop jest także bardzo odporny na korozję i jest tak dobrze wypolerowany, że prawie ma połysk białego złota. Sprawa jest wyjątkowo wytrzymała, o średnicy 42 mm, która jest znacznie większa od oryginału, z obudową 39 mm.
Zmiana rozmiaru obudowy czyni go jeszcze lepszą czytelnością, ponieważ tarcza ma dodatkową przestrzeń dla dłuższych rąk i nadmiernych indeksów. Istnieją dwa warianty wybierania – białe i czarne i oba przychodzą z lupą oczkiem i oknem o trzeciej. Tarcza zegarowa jest wyposażona w odporny na zarysowania kryształ szafirowy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii rolex. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.