Szósty szósty z najlepszych online repliki zegarki sprzedaży

Wszystkie podane ceny zawierają katezę i są ważne tylko na czas trwania czarnej piątkowej sprzedaży. Sklep teraz, aby uniknąć rozczarowania! Nazwana od hiszpańskiego słowa „płaska”, plano z squarestreet ma 38-milimetrową twarz zegarka, pokryta nadmierną szybą utwardzonego szkła mineralnego. Sprzedaż czarnej piątki kończy się o północy w poniedziałek 28 listopada i ma ograniczony czas, niektóre style sprzedają się. Zredukowany z 200 do 150 funtów, ten zegarek posiada przecinające się koła koncentryczne, które nadają wyglądowi neoklasycystycznemu wyglądowi.
Braun utorował sobie drogę do sukcesu, biorąc funkcjonalizmowe podejście do codziennych przedmiotów, w tym zegarek na rękę, co czyni go popularnym wyborem wśród fanów wzornictwa przemysłowego. Zredukowany z 120 do 96 USD, wielokąt złoty / czarny jest najbardziej stylowym zegarkiem szwajcarskim, który można znaleźć poniżej 100 funtów. Czarno-biały braun bn0211 posiada 38-milimetrową minę i żółtą minutę, a jej cena zmniejsza się z 170 do 144 GBP. Uniseksowy zegarek wielobokowy jest jednym z pierwszych projektów studio chi i chi w tajwanie. Posiada 39-milimetrową złotą obudowę ze szczotkowanej stali nierdzewnej, z 24 krawędziami, które reprezentują godzinę w ciągu dnia.
Bn0211 w kolorze srebrnym z firmy Braun wyposażony jest we wszystkie nowe, superpaskie 6.5-milimetrowe pudełko i usprawniony profil. Fałszywe zegarki rocznikowe mają żółte dłonie sekundy, dodając odrobinę koloru do prostej 32-milimetrowej białej twarzy i jest zmniejszona z 150 do 127 funtów. Ale bardziej niż to, jest ładne i ciężkie, wygląda i czuje się bardzo solidne, a nie można prosić o więcej różanego złota gotowego przypadku ze stali nierdzewnej. Po bliższej inspekcji odkryliśmy kilka różnic między moją repliką a jego oryginalnym zegarkiem, ale nie w złym sposobie, aby być szczerym.
Melbourne-based aÃrk kolekcja jest znana z nowoczesnych wzorów, w tym marmurowego zegarka produkowane we współpracy z przemysłowych projektantów daniel i emma aiston. W niezwykłym kroku z szwajcarskiego giganta, są oddechem świeżego, barwnie kontrastującego powietrza. 38-milimetrowa obudowa ze stali nierdzewnej otacza marmurowe tarcze i kontrastujące niebieskie strony sekundy. Zredukowany z 140 do 126 funtów, marble carrara czyni unikalny prezent dla każdego indywidualnego wzornictwa.
Sprzedaż czarnego piątku idzie na dezeen online sklep z zegarkiem, a wiele najlepiej sprzedających się replik zegarków stylów zniżki do 25 procent. Wybieramy sześć z najlepszych. Dla tych, którzy szukają czegoś charakterystycznego, fala z kolekcji aÃrk ma 40-milimetrowy przypadek, prosty pokrętło o podwyższonych indeksach i subtelny kształt fali na godzinę. Zredukowany z 145 do 130 funtów, fala srebra / brązowy łączy współczesny minimalizm z tradycyjnym luksusem.

Ten wpis został opublikowany w kategorii zegarek. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.