Kilka rzeczy, które musisz wiedzieć przed zainwestowaniem w zegarek luksusowy

Musisz spodziewać się, że wydasz 1000-1000 dolarów na większość „mechanicznych szwajcarskich zegarków na wejściu”, a mechanizmy mechaniczne szwajcarskich zegarków średniej klasy mogą teraz wynosić od 5000 do 10.000 dolarów (lub nieco więcej) w tych dniach. Niebo jest rzeczywiście granicą stamtąd „, czego szukasz jest wartością dla Twojego pieniędzy.Nie najlepiej można znaleźć zegarek, który jest wszechstronny wystarczy na jakikolwiek strój lub sytuację, podobnie jak montblanc czas chodzić, Byłem na stronie przez wiele lat, masz zamiar zarobić dużo na swoje pieniądze, a jeśli nie jesteś zaznajomiony z tym, czego się spodziewać, polecam nasze przewodniki zakupów zegarków, które szczegółowo dotyczą tematu tego, jakie funkcje szukać w zegarku Replika różnych cen. Fajne fałszywe zegarki są drogie, jeśli masz zamiar przyzwoity mechaniczny szwajcarski zegarek będzie kosztować około 500 dolarów na bardzo najniższym końcu.
Zbyt małe (lub zbyt cienkie) i może wyglądać delikatne, delikatne i zbyt formalne dla zwykłego zużycia. Zbyt duży (lub złożony) i może wyglądać nadmiernie utylitarnie i zbyt swobodnie w przypadku ostrych garniturów. Proponuję szukać czegoś, co jest minimalne i klasyczne. Coś, co nie zderze się z Twoimi strojami i czymś, czego nie będziesz się patrzył na co dzień. To nie jest trudne pytanie, aby odpowiedzieć, szczerze mówiąc, ponieważ zegarki kwarcowe są w rzeczywistości bardziej niezawodne i dokładne, w większości. Pomyśl o neutralnej kolorowej twarzy, która nie jest trudna do odczytania z ograniczonymi komplikacjami (lub „funkcjami”, takimi jak zegary sportowe i chronografy), jedną prostą koronę (wybierany numer do zmiany czasu) oraz ostry metal lub skórę (lub krokodyl ), Którą można zastąpić innymi pasami (np. Grosgrainą na lato, zamszem na upadek itd.). Nie musisz wydawać więcej niż możesz sobie pozwolić na zegarków.
Ostatecznie, mechaniczna replika obserwacyjna jest zasilana przez złożoną liczbę biegów i sprężyn. To poczułem się jak dużo pieniędzy, kiedy po raz pierwszy kupiłem mój czarny szwajcarski zegarek, ale pięć lat później wciąż noszę to prawie każdego dnia – to dobra inwestycja w moim umyśle. Nazwa najlepszej gry w zegark ma najlepszy możliwy ruch mechaniczny. Nie nazywają ich luksusowymi zegarkami. czemu? Mechaniczny repliki zegarek nie wymaga baterii, reprezentuje klasyczny sposób wytwarzania zegarków i oferuje pewną emocjonalną wartość, której nie można zaoferować „kleszczowi, zazębieniu, kłótni” zegarka kwarcowego. „Te zegarki mogą wymagać dużej siły Cena w wyniku ich najwyższej jakości wykonania, niestety, starożytna sztuka ręcznej roboty zegarmistrzowskiej pozostaje niedoskonała.
„Po pierwsze uważam, że replika nie musi być traktowana jako inwestycje finansowe, a jednocześnie można kupić zegarki, które zachowają lub nawet zwiększą wartość … te przypadki są wyjątkiem, a nie regułą. Kwota amortyzacji zależy od ogromnej liczby Czynników oraz najlepszym sposobem na to, aby wiedzieć, ile konkretnego zegarka będzie amortyzacją jest poszukiwanie osób należących do sieci online i zobaczyć, co sprzedają w stosunku do nowych. Czasopisma są jak samochody, aw większości przypadków tracą na wartości Je kupić, jeśli zegarek jest w cenie 20% ceny detalicznej, gdy jest lekki, powiedzmy, że ma bardzo dobrą wartość … dostajesz sportowy repliki rolex, a będziesz wiedział, jak zegarek może zachować wartość.”
Jeśli jesteś na rynku „obserwatora inwestycji”, oto kilka rzeczy, które musisz wiedzieć: proporcja na nadgarstku jest kluczowa. Jeśli masz duży clunky nadgarstek / rękę, będziesz miał zamiar spojrzeć na większe, mocniejsze odkryć moda online twarzy. Niedawno wybrałem jego mózg na inwestowanie w wysokiej jakości repliki zegarków (ma wiele do powiedzenia na ten temat) i starał się podsumować to w prosty „przewodnik po inwestycjach w zegarek”. Mechaniczne wzrosła złota Rolex Chrono repliki zegarków stracić około roku w roku i musi być zwinięty regularnie … jeśli możesz sobie pozwolić wiele na nowy repliki zegarek, które jest tym lepiej, ale jeśli pcha się tylko myśleć można później odsprzedać swoje Obserwować i odzyskać Twoją inwestycję, może być trochę trudniej zarządzać swoimi wyjątkami.

Ten wpis został opublikowany w kategorii zegarków. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.